خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته Netgear

دوربین مداربسته Netgear

دوربین مداربسته Netgear

دوربین مداربسته Netgear

شرکت نت گیر در سال ۱۹۹۶ میلادی در کشور آمریکا آغاز به کار کرد. این شرکت یکی از تولید کنندگان برتر محصولات شبکه در دنیا می باشد که محصولات متنوعی را برای کاربران خانگی ، کسب و کارها و سرویس دهنده های اینترنت تولید می نماید. این شرکت بعد ها به بازار محصولات نظارتی نیز ورود پیدا کرد و اقدام به ارائه راهکارهای نظارتی به مشتریان خود نمود.

شرکت Netgear در نقاط مختلف دنیا دارای نمایندگی می باشد و محصولات خود را به کشور های مختلف جهان صادر می کند. محصولات این شرکت همگی دارای استانداردهای مختلف بین المللی می باشند و از کیفیت مطلوبی برخوردارند.

سیستم نظارتی این برند به نام Arlo یک سیستم نظارتی خانگی می باشد و در واقع نوعی از دوربین های مداربسته بیسیم نظارت بر کودکان  ، سالمندان و حیوانات خانگی می باشد.

دوربین مدار بسته Arlo دارای تکنولوژی روز دنیا می باشد و از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار است. این دوربین ها به صورت بیسیم و ضد آب می باشند.

رنج قیمت دوربین مداربسته نت گیر (Netgear)

دوربین مداربسته Arlo و پکیج نظارتی این شرکت در رنج محصولات متوسط به بالا بازار می باشند. این محصولات برای کسانی مناسب می باشد که نیاز به یک سیستم مداربسته خانگی برای نظارت فرزندان ، کنترل پرستار کودک ، سالمندان ، حیوانات خانگی و … می باشند.

در حال حاضر امکان تهیه دوربین های مداربسته و سیستم نظارتی این شرکت در ایران وجود ندارد. در صورت تمایل به خرید سیستم مداربسته Netgear می توانید از طریق مکاتبه مستقیم با نمایندگان این شرکت در کشورهای دیگر یا شرکت های واسط اقدام به خرید آنها نمایید.

لطفاً در هنگام خرید برندهای مختلف نظارتی به این نکته مهم توجه داشته باشید که کیفیت دوربین مدار بسته یکی از فاکتورهای مهم و اصلی در خرید آن می باشد ، پس تا حد امکان سعی کنید از دوربین های مداربسته بی اسم و نشان یا شناخته نشده استفاده نکنید تا بعدا دچار مشکلات و هزینه های جانبی بعد از خرید نشوید.

دوربین مداربسته Netgear ساخت چه کشوری است ؟

دفتر مرکزی این شرکت در کالیفورنیا آمریکا قرار دارد. در حال حاضر محصولات نظارتی این شرکت به طور مستقیم در بازار ایران قابل تهیه نمی باشد.

در صورت تمایل به خرید دوربین مدار بسته و محصولات نظارت تصویری این شرکت باید از طریق مکاتبه یا تماس با نمایندگان شرکت نت گیر یا از طریق شرکت های واسط اقدام به خرید این محصولات نمایید.

با توجه به وجود محصولات نظارتی تقلبی در بازار پیشنهاد می شود دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارتی را از مراکز معتبر و فروشگاه های مورد تائید تهیه نمایید تا دچار مشکلات بعد از خرید نشوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *