خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته ZAVIO

دوربین مداربسته ZAVIO

دوربین مداربسته ZAVIO

دوربین مداربسته ZAVIO

شرکت Zavio در سال ۲۰۰۶ میلادی در کشور تایوان شروع به فعالیت نمود. این شرکت از آغاز فعالیت خود را بر روی تولید محصولات نظارتی تحت شبکه (IP) متمرکز نموده است. ویژگی محصولات این شرکت کیفیت بالای تصویر دوربین های مداربسته این شرکت می باشد.

محصولات نظارتی این شرکت شامل طیف وسیعی از محصولات می شود که از جمله آنها می توان به : دوربین مداربسته IP ، دستگاه NVR ، ویدئو سرور ، نرم افزار نظارتی ، لوازم جانبی دوربین مداربسته و … اشاره کرد.

محصولایت این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و دارای استانداردهای مختلف بین المللی می باشند. این شرکت در نقاط مختلف جهان دارای نمایندگی می باشد و محصولات خود را به کشورهای مختلف جهان صادر می نماید.

رنج قیمت دوربین مداربسته زاویو (ZAVIO)

دوربین های مداربسته و محصولات نظارتی زاویو در رنج محصولات متوسط به بالا بازار از نظر قیمت می باشند. در صورتی که تمایل به خرید دوربین مداربسته با کیفیت بالا دارید و از نظر بودجه محدودیت زیادی ندارید ، محصولات این شرکت می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.

لطفاً در هنگام خرید برندهای مختلف دوربین مدار بسته به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت دوربین مداربسته یکی از فاکتورهای مهم در خرید آن می باشد ، پس تا حد امکان سعی کنید از دوربین های مداربسته بی اسم و نشان یا شناخته نشده استفاده نکنید تا بعدا دچار مشکلات متعدد و هزینه های جانبی نشوید.

دوربین مداربسته ZAVIO ساخت چه کشوری است ؟

ذفتر مرکزی این شرکت در کشور تایوان قرار دارد. محصولات این شرکت در ایران توسط فروشگاه ها و شرکت های معتبر نظارتی در دسترس می باشد.

با توجه به وجود محصولات نظارتی تقلبی در بازار پیشنهاد می شود دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارت تصویری را فقط از مراکز معتبر و فروشگاه های مورد تائید تهیه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *