خانه / مقالات / مقالات دوربین مداربسته / کاور دوربین مداربسته

کاور دوربین مداربسته

کاور دوربین مداربسته

کاور دوربین مداربسته

کاور یا پوشش وسیله ای است برای محافظت از دوربین مداربسته که دوربین و لنز در آن قرار می گیرد و برای مراقبت از دوربین در برابر عوامل خارجی به کار می رود. کاور دوربین مدار بسته در انواع مختلف از نظر طراحی و جنس در بازار یافت می شود و شرکت های مختلفی آن را تولید می کنند.

انواع کاور دوربین مداربسته

کاور دوربین مداربسته در جنس ، ابعاد و شکلهای گوناگون در بازار یافت می شود. این کاور ها به طور کلی به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند :

۱- کاور کوچک برای دوربین مدار بسته Pinhole

۲- کاور متوسط برای دوربین مدار بسته Pinhole و بولت

۳- کاور برای دوربین مدار بسته Dome (سقفی)

۴- کاور بزرگ برای دوربین مدار بسته BOX (صنعتی) با لنز

۵- کاور ضد آب دارای فن و هیتر مخصوص

و …

کاور ها روز به روز در حال پیشرفت هستند و شرکت های تولید کننده کاورهای مقاومی برای شرایط آب و هوایی متفاوت به بازار ارائه می دهند. پیشنهاد می شود حتی در صورت ضد آب بودن دوربین مداربسته در مکانهایی با شرایط آب و هوایی نا مناسب در محیط های خارجی حتما از کاور برای محافظت ار دوربین استفاده شود.

شما می توانید این کاورها را در سایز ، جنس و اشکال گوناگون از فروشگاه ها و شرکت های فروشنده محصولات نظارتی در سراسر کشور تهیه کنید. در هنگام خرید حتماً به مرغوب بودن جنس کاور توجه کنید و تا آنجا که ممکن است به کیفیت کاور دوربین مداربسته بیشتر از قیمت آن توجه داشته باشید. فروشگاه ها و مراکز فروش لوازم جانبی سیستم مداربسته معمولاً کاورهایی در ابعاد متفاوت را به فروش می رسانند که انتخاب نوع و اندازه آن باید با توجه به نیاز و نوع دوربین انتخاب شود.

امیدوارم این مطالب کمکی در آشنایی شما عزیزان با کاور دوربین های مداربسته داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *