خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته FLIR

دوربین مداربسته FLIR

دوربین مداربسته FLIR

برند دوربین مداربسته FLIR SYSTEMS

شرکت FLIR SYSTEMS در سال ۱۹۷۸ میلادی در ایالت اورگان ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. این شرکت بزرگترین تولید کننده دوربین مداربسته حرارتی در دنیا می باشد. دوربین های مداربسته حرارتی این شرکت با کیفیت بالای خود توسط صنایع حساس مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت علاوه بر تولید دوربین های مداربسته حرارتی در زمینه دوربین های مادون قرمز نیز فعالیت داشته و یکی از بهترین تولیدکنندگان اینگونه محصولات در دنیا می باشد.

شرکت FLIR SYSTEMS در سال ۲۰۱۴ میلادی همانند سال قبل به عنوان هفتمین تولید کننده برتر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری از ۵۰ برند برتر محصولات نظارتی انتخاب شد.

درآمد شرکت FLIR در سال ۲۰۱۴ میلادی در حدود ۱٫۵ میلیارد دلار بوده است. این شرکت با دارا بودن بیش از ۳٫۵ هزار کارمند یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه فناوری و تکنولوژی است.

محصولات این شرکت شامل رنج وسیعی از محصولات الکترونیک می شود. از جمله محصولات این شرکت در زمینه تجهیزات نظارت تصویری می توان به : دوربین های مداربسته حرارتی, دوربین مداربسته آنالوگ , دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) , تجیهزات ذخیره سازی سیستم مداربسته , لوازم جانبی و … اشاره کرد.

رنج قیمت دوربین مداربسته فلیر (FLIR SYSTEMS)

دوربین مداربسته و محصولات نظارتی فلیر در رنج محصولات رده بالا بازار با کیفیت خیلی بالا می باشد. در صورتیکه به دنبال محصولات نظارتی با کیفیت بالا هستید و کیفیت برای شما از اهمیت زیادی نسبت به هزینه پیاده سازی سیستم مداربسته قرار دارد, دوربین های مداربسته این شرکت می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.

دوربین مداربسته FLIR SYSTEMS ساخت چه کشوری می باشد ؟

دفتر رسمی شرکت FLIR SYSTEMS در کشور آمریکا قرار دارد. خط تولید این شرکت در نقاط مختلف قرار دارد ولی خط تولید دوربین های مداربسته و محصولات نظارت تصویری این شرکت در کشور چین قرار دارد. محصولات این شرکت در ایران توسط شرکت های معتبر محصولات نظارت تصویری قابل تهیه می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *