خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته HITRON System

دوربین مداربسته HITRON System

دوربین مداربسته HITRON System

برند دوربین مداربسته HITRON System

شرکت HITRON System در سال ۱۹۸۶ میلادی در کشور کره به ثبت رسید. این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سیستم های مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری در کره می باشد. شرکت هیترون (Hitron) با استفاده از تیم تحقیق و توسعه (R&D) قوی خود توانست با پیشرفت خوب خود در زمینه تولید این تجهیزات در بین تولیدکنندگان برتر این بخش قرار بگیرد.

این شرکت در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان بیست و پنجمین تولید کننده برتر دوربین مداربسته و محصولات نظارت تصویری در لیست ۵۰ برند برتر محصولات نظارتی قرار گرفت.

محصولات نظارتی این شرکت شامل طیف وسیعی از محصولات می شود که از جمله آنها می توان به : انواع دوربین مداربسته آنالوگ, انواع دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) , انواع لنز دوربین مداربسته, تجهیزات ذخیره سازی تصاویر مداربسته, لوازم جانبی دوربین مداربسته, کیبرد کنترلر سیستم مداربسته و … اشاره کرد.

رنج قیمت دوربین مداربسته هیترون (Hitron)

دوربین مداربسته و محصولات نظارتی این شرکت به ندرت در بازار ایران یافت می شود. محصولات این برند در رنج محصولات متوسط به بالا بازار با کیفیت بالا می باشند. در صورتیکه نیاز به یک سیستم مداربسته با کیفیت بالا می باشید ممکن است در صورت وجود موجودی از طریق بعضی فروشگاه ها و شرکت های خاص بتوانید محصولات این شرکت را به صورت محدود تهیه کنید.

دوربین مداربسته Hitron ساخت چه کشوری می باشد ؟

ذفتر رسمی شرکت هیترون (Hitron) در کره قرار دارد . محصولات این شرکت در خط تولید این شرکت که در کشور کره قرار دارد تولید می شوند. محصولات نظارتی و دوربین های مداربسته این شرکت به دلیل عدم تمایل واردکنندگان به برندهای کره ای به ندرت در بازار ایران یافت می شوند و شما می توانید به صورت محدود آنها را از فروشگاه و شرکت های خاص محصولات نظارت تصویری در صورت وجود موجودی تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *