خانه / اخبار / دوربین مداربسته حرارتی جدید MOBOTIX

دوربین مداربسته حرارتی جدید MOBOTIX

دوربین مداربسته mobotix

دوربین مداربسته حرارتی جدید MOBOTIX

شرکت MOBOTIX سری جدید دوربین های مداربسته حرارتی خود را روانه بازار می کند که مجهز به سنسور جدید حرارتی ( تکنولوژی TR) برای تشخیص خودکار حوادث می باشد. این دوربین ها برای سیستم آلارم الکترونیک کاربرد دارند و به صورت خودکار در صورت تجاوز از محدوده دمایی تعریف شده می توانند برای جلوگیری از آتش سوزی و حوادث به ما هشدار دهند. البته علاوه بر این شرکت MOBOTIX به روزرسانی جدیدی نیز برای دوربین های مداربسته حرارتی قبلی خود انتشار داده است.

در محدوده دمای موجود از منفی ۴۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۵۵۰ درجه سانتیگراد و حساسیت حرارتی ۰٫۰۵ درجه سانتیگراد, شرایط درجه حرارت مختلف را می توان به راحتی در صفحه رادیومتر حرارتی (TR) یا سنسور تصویر داخلی دوربین مداربسته با دقت منفی و مثبت ۱۰ درجه سانتیگراد تعریف نمود و می توان ۲۰ رویداد حرارتی مختلف در یک لحظه را برای آن تعریف کرد. اندازه گیری نقطه ای این دوربین از طریق ۴ پیکسل از تصویر دوربین مداربسته انجام می شود.

در دوربین های مداربسته حرارتی جدید این شرکت با بهبود دقت تشخیص تا منفی و مثبت ۱۰ درجه سانتیگراد امکان تشخیص آتش سوزی قبل از ایجاد خسارت بیشتر را برای ما فراهم می کند و این کمک خوبی برای محافظت از ساختمانهای صنعتی, تجاری, مراکز حساس نظامی , سایت ها و جنگل ها به ما می کند. و با یک هزینه اولیه برای پیاده سازی سیستم هوشمند خودکار و استفاده از این سری دوربین مداربسته می توانیم جلوی هزینه های بالا اینگونه حوادث را بگیریم.

کدام یک از دوربین های مداربسته این شرکت دارای تکنولوژی جدید TR می باشند ؟

این تکنولوژی جدید در دو سری دوربین مداربسته این شرکت به نام های FlexMount S15 Thermal و  AllroundDual M15 Thermal ارائه شده است. و با قیمت حدود ۴ هزار یورو قابل تهیه می باشند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *