خانه / راهنمای خرید / راهنمای خرید دوربین مداربسته / دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته ارزاندوربین مداربسته ارزان قیمت

خرید دوربین مداربسته ارزان یکی از دغدغه های مهم مشتریان سیستم های نظارت تصویری می باشد. این ارزان بودن محدود به قشر خاصی از افراد نمی شود و حتی ممکن است بعضی از مشتریان که توانایی مالی خوبی هم داشته باشند در بعضی موارد تمایل به صرف پایینترین هزینه را برای این تجهیزات داشته باشند.

در ادامه سعی خواهیم کرد شما را در خرید دوربین مداربسته ارزان یاری دهیم. برای همین منظور در قالب سوال و جواب سعی کرده ایم مهمترین نکات را در انتخاب یک سیستم مداربسته ارزان قیمت به شما انتقال دهیم.

آیا دوربین مداربسته ارزان دارای کیفیت تصویر پایین می باشد ؟

پاسخ ما به این پرسش هم می تواند مثبت باشد هم منفی که این بستگی دارد شما می خواهید سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته شما تا چه مقدار ارزان باشد. در صورت رعایت اصول و مطالعه راهنمای خرید دوربین مداربسته و گرفتن مشاوره مناسب می توانید هزینه های خود را با جایگزین کردن برندهای دوربین مداربسته متوسط و ارزان قیمت بازار کاهش دهید بدون آنکه کیفیت را قربانی کنید.

اما اگر می خواهید سیستم مداربسته شما قیمت خیلی ارزانی داشته باشید مجبور خواهید شد از محصولات متفرقه و بدون نام استفاده کنید که در اینصورت حتما کیفیت تصویر و عمر مفید دستگاه خریداری شده پایین می باشد.

علاوه بر این موارد به این نکته توجه داشته باشید که معمولا وقتی تمایل به تهیه دوربین مداربسته ارزان قیمت دارید, فروشنده یا مجری سیستم مداربسته برای حفظ حاشیه سود خود محصولاتی را به شما معرفی می کنند که سود آنها حفظ شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از محصولاتی استفاده کنید که امکان استعلام قیمت داشته باشند نه محصولات بی نام که دارای کیفیت به شدت پایینی می باشند.

می خواهید دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری تا چه حد ارزان باشد ؟

جواب این سوال بسیار مهم می باشد زیرا در پیاده سازی سیستم نظارت تصویری می توانیم با استفاده از دوربین های مداربسته با برندهای ارزان قیمت تر یا استفاده از محصولات متوسط بازار بخشی از هزینه ها را کاهش دهیم, ولی در صورتیکه بخواهیم سیستم مداربسته ما خیلی ارزان قیمت باشد باید از دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی با کیفیت تصویر و عمر مفید کمتر استفاده کنیم و در واقع کیفیت را فدای قیمت تمام شده نماییم.

اگر می خواهید سیستم نظارت تصویری ارزان قیمتی داشته باشید, پاسخ به ادامه پرسش ها مهم می باشد :

کدام سیستم مداربسته را برای کار خود انتخاب کنم؟

سیستم مداربسته در حالت کلی به دو نوع آنالوگ و تحت شبکه (IP) تقسیم می شود. دوربین های مداربسته آنالوگ سنتی قیمت خیلی پایینتری نسبت به سیستم شبکه دارند و در حالت کلی معمولا تا یک سوم ارزانتر از تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه می باشند. پس در صورتیکه بخواهیم سیستم مداربسته ما ارزان باشد باید از این سیستم برای کار خود استفاده نماییم.

البته دوربین مداربسته آنالوگ کیفیت تصویر خیلی پایینتری نسبت به دوربین مداربسته IP دارند که ممکن است جوابگوی کار ما نباشد در اینصورت می توان از تکنولوژی های جایگزین مانند دوربین مداربسته AHD که نسل جدید دوربین های مداربسته آنالوگ می باشد استفاده کرد که قیمت آن بیشتر نزدیک به دوربین های آنالوگ سنتی می باشد.

محصولات چه برندی را خریداری کنیم ؟

در بازار ایران محصولا نظارت تصویری با برندهای مختلف توسط فروشگاه ها و شرکت ها برای خرید در دسترس ما می باشند. برای کاهش هزینه ها می توان ار برندهای متوسط از تولید کنندگان معتبر موجود در بازار مانند Hikvision یا Dahua و … استفاده نمایید, ولی در صورتیکه بخواهید سیستم مداربسته شما خیلی ارزان تمام شود باید از برندهای متفرقه یا محصولات بدون نام استفاده نمایید.

کدام سری از دوربین های مداربسته از همه ارزان تر است ؟

دوربین های مداربسته آنالوگ با لنز ثابت و کیفیت تصویر ۴۲۰ تی وی لاین از ارزانترین محصولات هر برند مداربسته آنالوگ می باشد که تنها جوابگوی نیازهای عمومی شما خواهد بود و به هیچ وجه برای اماکن تجاری یا اداری پیشنهاد نمی شود.

از کجا محصولات نظارت تصویری را تهیه کنم ؟

شما می توانید محصولات ارزان قیمت را از فروشگاه های معتبر محصولات نظارتی تهیه کنید.

نصب دوربین مداربسته توسط شرکت ها یا نصابان مستقل انجام شود ؟

معمولا در صورت محول کردن امور نصب و راه اندازی به شرکت های دوربین مداربسته به دلیل لزوم ارائه خدمات پشتیبانی توسط این شرکت ها به شما هزینه های بیشتری مطالبه می شود. در صورتیکه بخواهید کار نصب دوربین مداربسته با هزینه کمتری انجام شود باید از خدمات پشتیبانی نصب این شرکت ها صرف نظر کرده و نصب سیستم مداربسته خود را به نصابان مستقل بسپارید.

( برای اطلاعات بیشتر راهنمای انتخاب نصاب دوربین مداربسته را مطالعه نمایید )

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *