خانه / معرفی / معرفی برندها / برند دوربین مداربسته SAMSUNG

برند دوربین مداربسته SAMSUNG

دوربین مداربسته samsung

برند دوربین مداربسته سامسونگ (SAMSUNG)

شرکت سامسونگ تکوین ( SAMSUNG Techwin ) یکی از زیر مجموعه های شرکت ساسونگ می باشد که در سال ۱۹۷۷ راه اندازی گردید. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری می باشد. این شرکت در زمینه سیستم های نظارت تصویری در سال ۲۰۱۴ به عنوان نهمین تولید کننده بزرگ دنیا انتخاب شده است.

این شرکت محصولات متنوعی در زمینه سیستم های نظارت تصویری تولید می کند . این محصولات شامل دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه , دستگاه های ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته و لوازم مرتبط با آن می باشد.

رنج قیمت دوربین مداربسته سامسونگ

دوربین مداربسته و تجهیزات نطارتی آنالوگ سامسونگ در رده محصولات گرانقیمت و رده بالای بازار قرار دارند. ولی محصولات و دوربین مداربسته تحت شبکه این شرکت در رنج محصولات میان رده به بالای بازار می باشد و نسبت به برندهای پاناسونیک و اکسیس قیمت مناسبتری دارد.

 

دوربین مداربسته SAMSUNG ساخت کجاست ؟

دوربین های مداربسته این شرکت کره ای در خط تولید آن در کشورهای مختلف به خصوص چین تولید می شود. محصولات این برند دوربین مداربسته به راحتی در ایران در دسترس است.

با توجه به وجود محصولات تقلبی از این برند در بازار پیشنهاد می شود برای تهیه دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی این برند از فروشگاه ها و مراکز معتبر خرید کنید.

 

خرید شرکت SAMSUNG TECHWIN توسط شرکت Hanwha Techwin

در دسامبر سال ۲۰۱۴ شرکت سامسونگ تکوین توسط شرکت هانوها خریداری شد. این شرکت اجازه استفاده رسمی از برند سامسونگ بر روی دوربین های خود را تا نوامبر سال ۲۰۱۵ ( آبان ماه ۹۴ ) از سامسونگ دارد, ولی با اینحال در ژوئن سال ۲۰۱۴ اسم برند را در بازار کره جنوبی به هانوها تغییر داد ولی هنوز تا این لحظه در بازار سایر کشورها با همان نام قبلی عرضه می شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *