خانه / معرفی / معرفی برندها / نرم افزار نظارتی و دوربین مداربسته AxxonSoft

نرم افزار نظارتی و دوربین مداربسته AxxonSoft

نرم افزار دوربین مداربسته AXXONSOFT

نرم افزار نظارتی و دوربین مداربسته AxxonSoft

شرکت AxxonSoft در سال ۲۰۰۳ میلادی در کشور روسیه آغاز به کار نمود. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای نظارتی در جهان می باشد. این شرکت با افزایش فروش و پیشرفت خوب خود توانست در سال ۲۰۱۶ به عنوان پنجاهمین برند برتر سیستم نظارت تصویری در دنیا انتخاب شود.

کمپانی آکسون سافت دارای بیش از ۳۶ دفتر در نقاط مختلف جهان و بیش از ۲۵۰۰ شریک تجاری می باشد و به همین دلیل در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به راحتی از خدمات پشتیبانی این شرکت در نزدیکترین نقطه به خود بهره ببرید.

محصولات کمپانی آکسون سافت

از جمله محصولات و خدمات این شرکت می توان به نرم افزارهای مدیریت و تجزیه و تحلیل تصاویر ، هوشمند سازی تصاویر و مدیریت اطلاعات امنیتی دوربین مداربسته (PSIM) ، آنالیز هوشمند تصاویر ، مانیتورینگ ترافیک جاده ها و بزرگراه ها و ارائه راهکارهای نظارتی یکپارچه اشاره نمود.

از محصولات این شرکت می توان به دو محصول قدرتمند و معروف این شرکت با نام های Axxon Next و Axoon Intellect Enterprise اشاره نمود.

نرم افزار Axxon Next یک نرم افزار مدیریت و تجزیه تحلیل قوی می باشد که از امکانات قابل توجهی برخوردار می باشد و از دوربین های مداربسته اکثر تولید کنندگان برتر و همچنین دوربین های مداربسته تحت شبکه با پروتکل ONVIF را پشتیبانی می کند.

نرم افزار Axoon Intellect Enterprise هم یک نرم افزار مدیریت امنیت اطلاعات فیزیکی (PSIM) می باشد که ترکیبی از تجزیه و تحلیل تصاویر مداربسته و اتصال دستگاه های تحت شبکه برای مدیریت واحد و اتوماسیون سازی را در یک محیط واحد در اختیار کاربران قرار می دهد.

با استفاده از امکانات یکپارچه سازی این نرم افزارها می توان مدیریت دستگاه ها و سیستم های امنیتی را در یک سیستم و محیط واحد انجام داد و با استفاده از اطلاعات به دست آمده در این محیط یکپارچه بهترین تصمیم را در مورد رویدادهای مختلف گرفته و امنیت محیط مورد نظر را به بهترین وجه و به صورت خودکار تامین نمود.

محصولات آکسون سافت در سال های مختلف توانسته است جایزه های متعددی را به خود اختصاص دهد.

این نرم افزار ها دارای استاندارد های مختلف بین المللی بوده و از اکثر پروتکل های امنیتی و سیستم های مداربسته پشتیبانی می نماید.

محصولات Axxonsoft در ایران

محصولات نظارت تصویری شرکت آکسون سافت در ایران توسط نمایندگی رسمی این شرکت در دفتر تهران یا شرکت ها و فروشگاه های معتبر ارائه دهنده محصولات نظارتی و دوربین مداربسته قابل تهیه می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *