خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته PiXORD

دوربین مداربسته PiXORD

دوربین مداربسته PiXORD

دوربین مداربسته PiXORD

شرکت PiXord در سال ۲۰۰۰ میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید دوربین مداربسته تحت شبکه و تجهیزات شبکه در کشور تایوان آغاز نمود.

پیکسورد در زمینه تولید دوربین مداربسته تحت شبکه چشم ماهی ، دوربین مداربسته IP خانگی ، دوربین مداربسته بولت IP ، تقویت کننده رنج بالای اترنت ، تجهیزات ارتباطی VDSL2 و تجهیزات شبکه صنعتی فعالیت دارد.

محصولات این شرکت برای اماکن مسکونی ، کسب و کارهای کوچک و متوسط ، محیط های صنعتی ، بازارهای کوچک ، نظارت بر ترافیک تقاطع ها ، شبکه حمل و نقل و اتوماسیون ساختمان مناسب می باشد.

هدف شرکت پیکسورد ارائه محصولات نظارتی با تکنولوژی های روز دنیا و ارائه تجهیزاتی با عملکرد بالا برای پاسخگویی به نیاز مشتریان می باشد تا بتواند زندگی را برای همه ساده تر نماید. علاوه بر آن این شرکت تجهیزات ارتباطی سریع ، مطمئن و کارآمد را به نیز به مشتریان خود ارائه می نماید.

شرکت پیکسورد با مهندسین و تیم فنی قوی خود همیشه سعی در ارائه راهکارها و محصولات نظارت تصویری تحت شبکه خود با نوآوری و تکنولوژی های جدید برای پاسخگویی به نیاز مشتریان می باشد.

این شرکت به عنوان یکی از پیشروان و تولید کنندگان محصولات نظارتی تحت شبکه در دنیا سعی در ارائه محصولات نواورانه و کاملا یکپارچه برای پوشش طیف وسیعی از درخواست ها می باشد.

این شرکت دارای شبکه توزیع جهانی برای گسترش فعالیت شرکت و کسب و کار می باشد و دارای نمایندگی فروش در نقاط مختلف جهان است. بعضی از محصولات این شرکت مانند ویدئو سرور و تجهیزات شبکه اترنت آن موفق به اخذ جایزه های کشوری و منطقه ای شده اند.

رنج قیمت دوربین مداربسته پیکسورد (PiXORD)

محصولات نظارت تصویری Pixord در رنج محصولات میان رده بازار می باشد. اکر به دنبال یک محصول نظارتی با کیفیت متوسط و قیمت میان رده می باشید محصولات پیکسورد می تواند یکی از انتخاب های شما از میان محصولات موجود در فروشگاه ها و شرکت های ارائه دهنده محصولات مداربسته باشد.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در هنگام خرید تجهیزات نظارت تصویری به اولویت هایی مانند کیفیت دوربین مداربسته توجه ویژه ای داشته باشید. دوربین های مداربسته بی نام یا متفرقه معمولا از کیفیت پایینی برخوردار می باشند و علاوه بر کم بودن عمر مفید آنها ممکن است در مدت زمان کمی هزینه های نگهداری بالایی را به شما تحمیل نمایند.

دوربین مداربسته PiXORD ساخت چه کشوری است ؟

دفتر مرکزی این شرکت در تاویان تایوان قرار دارد. محصولات ظنارتی این شرکت ساخت تایوان بوده و از کیفیت مورد قبولی برخوردار می باشند. محصولات این شرکت در ایران توسط فروشگاه ها و شرکت های معتبر ارائه دهنده محصولات نظارتی قابل تهیه می باشد.

به دلیل وجود دوربین مداربسته و تحهیزات نظارتی تقلبی و بدون پشتیبانی در بازار پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که این محصولات را فقط ار فروشگاه ها و مراکز معتبر ارائه دهنده تهیه نمایید تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *