خانه / اخبار / معرفی دوربین مداربسته چند سنسوره MS8391-EV توسط VIVOTEK

معرفی دوربین مداربسته چند سنسوره MS8391-EV توسط VIVOTEK

دوربین مداربسته VIVOTEK MS8391-EV

معرفی دوربین مداربسته چند سنسوره تحت شبکه MS8391-EV توسط VIVOTEK

شرکت تایوانی Vivotek دوربین مداربسته IP چند سنسوره خود را معرفی نمود. دوربین مداربسته MS8391-EV برای گسترش سبد محصولات این شرکت طراحی شده است.

این دوربین مداربسته دارای چهار سنسور تصویر از نوع CMOS با رزولوشن ۳ مگاپیکسل با زاویه دید ۱۸۰ درجه پاناروما ، دید در شب مادون قرمز موثر تا برد ۳۰ متر ساخته شده است که باعث می شود تصاویر با کیفیت را در تمام مدت شبانه روز در اختیار کاربر قرار دهد.

این دوربین مداربسته برای نظارت بر محیط های شهری که نیاز به محدوده پوشش گسترده دارد مانند : دانشگاه ها ، فرودگاه ها و پارکینگ های عمومی طراحی شده است.

دوربین مداربسته مدل MS8391-EV ویوتک برای محیط های باز که نیاز به تصاویر پاناروما دارند ایده آل می باشد.

ارائه تصاویر پاناروما دقیق توسط دوربین مداربسته چند سنسوره Vivotek

با توجه به نیاز رو به رشد برای نظارت تصویری بر محیط های شهری ، Vivotek دوربین مداربسته MS8391-EV خود را برای پاسخگویی و رویارویی با چالش های در این زمینه که به سرعت در حال تغییر می باشد را ارائه داده است.

با استفاده از چهار سنسور CMOS سه مگاپیکسلی این دوربین یک تصویر پاناروما و زاویه دید دقیق ۱۸۰ درجه را با حداقل نقطه کور فراهم می نماید.

از طریق افزایش زاویه دید و کاهش تعداد دوربین های مداربسته مورد نیاز با استفاده از این دوربین می توان در مدت زمان نصب و هزینه تمام شده صرفه جویی نمود.

علاوه بر آن دوربین مدار بسته MS8391-EV دارای استاندارد ضد اب و گرد و غبار IP66 و استاندارد ضد ضربه IK10 می باشد و می تواند در محدوده دمایی گسترده منفی ۵۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد به راحتی عمل نموده و یک دوربین قابل اعتماد و با دوام در این زمینه به حساب می آید.

ویژگی های دوربین مداربسته MS8391-EV ویوتک

به عنوان یک دوربین مداربسته دید در شب ، این دوربین می تواند با دید در شب مادون قرمز داخلی خود تا محدوده ۳۰ متری را پشتیبانی نماید.

همچنین این دوربین مداربسته مجهز به تکنولوژی Smart IR برای تنظیم آنی شدت روشنایی مادون قرمز دید در شب برای جلوگیری از سفید یا نویز دار شدن تصاویر در هنگام فعال شدن دید در شب IR می باشد.

از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به تکنولوژی کاهش نویز سه بعدی و تکنولوژی Smart Stream اشاره نمود. این تکنولوژی ها باعث ارائه تصاویر با کیفیت در شرایط نوری کم نور و بهینه سازی بهره وری از پهنای باند شبکه می شود.

علاوه بر آن کاربران می تواننند از لوازم جانبی نصب و پایه های مخصوص برای نصب در گوشه یا بر روی دکل برای دستیابی به بهینه ترین حالت و کاربری در هر حالتی بنابر نیاز استفاده نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *