خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته GKB

دوربین مداربسته GKB

دوربین مداربسته GKB

دوربین مداربسته GKB

شرکت امنیتی و دوربین مداربسته GKB در سال ۱۹۹۶ میلادی در کشور تایوان تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با تولید تجهیزات نظارت تصویری در تایچونگ تایوان آغاز نمود.

این شرکت در سال ۲۰۰۸ به دلیل افزایش تقاضای خدمات نظارت تصویری در جهان و ارائه تکنولوژی های جدید نظارتی ، تمرکز خود را از تولید قطعات به ارائه راهکارهای امنیتی تغییر داده است.

همین موضوع باعث تغییر این کمپانی به یک کمپانی نوآور برای ارائه راهکارهای نظارتی و امنیتی کامل برای کاربری های متفاوت شد.

شرکت GKB معتقد است که پروژه های سیستم مداربسته در مقیاس کوچک یا متوسط باید دارای همان تکنولوژی های پیشرفته ای باشد که در سیستم مداربسته در پروژه های بزرگ استفاده می شود.

راه حل های نظارتی ارائه شده توسط شرکت جی کا بی تلفیقی از تکنولوژی های پیشرفته نرم افزاری و سخت افزاری و محصولات بصری با قابلیت استفاده آسان که مخصوص مکان ها و پروژه های مختلف طراحی شده است.

این شرکت یکی از تولیدکنندگان خوب محصولات نظارتی و امنیتی می باشد که محصولات متنوعی مانند دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته آنالوگ HD ، دوربین مداربسته IP ، تجهیزات اتوماسیون و هوشمندسازی ساختمان ، تجهیزات اطفا حریق و راه حل های نظارتی قابل حمل را ارائه می دهد.

محصولات این شرکت در بیشتر از ۷۵ کشور قابل دسترس می باشد. شعبه های خارجی GKB در نقاط کلیدی مانند : تایلند ، اندونزی ، مالزی و فیلیپین قرار دارد. محصولات این شرکت توسط بیش از  ۳۰ توزیع کننده عمده در بازار توزیع می شوند.

رنج قیمت دوربین مداربسته جی کا بی (GKB)

دوربین مدار بسته و محصولات نظارتی این برند در رنج محصولات متوسط به بالا بازار قرار دارد. اگر به دنبال دوربین مداربسته در رنج متوسط به بالا از نظر قیمت و کیفیت می باشید محصولات نظارت تصویری برند می تواند یکی از گزینه های شما باشد.

با توجه به تاثیر کیفیت دوربین مداربسته در کارایی سیستم نظارتی پیشنهاد می شود تا آنجا که امکان دارد از برندها و تجهیزات معتبر نظارتی استفاده نمایید و از خرید محصولات بی نام و کیفیت پایین بازار به شدت خودداری نمایید.

دوربینهای بی نام و متفرقه موجود در بازار به دلیل کیفیت پایین هزینه های نگهداری بالاتری را به شما تحمیل می نمایند و ممکن است بعد از مدت کوتاهی شما را دچار مشکل نمایند.

دوربین مداربسته GKB ساخت چه کشوری است ؟

دفتر مرکزی GKB در کشور تایوان قرار دارد. محصولات نظارت تصویری و تجهیزات این شرکت ساخت تایوان می باشد. محصولات شرکت GKB در ایران توسط فروشگاه ها و شرکت های معتبر فروشنده محصولات نظارت تصویری قابل تهیه می باشد.

به دلیل وجود محصولات تقلبی یا فاقد پشتیبانی و گارانتی در بازار پیشنهاد می شود برای جلوگیری از مشکلات بعد از خرید ، این محصولات را فقط از فروشگاه ها و مراکز عرضه معتبر تهیه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *