خانه / اخبار / معرفی دوربین مداربسته TrafficPTZ Ultimo توسط Siqura

معرفی دوربین مداربسته TrafficPTZ Ultimo توسط Siqura

دوربین مداربسته TrafficPTZ Ultimo

معرفی دوربین مداربسته TrafficPTZ Ultimo توسط Siqura

شرکت Siqura دوربین مداربسته گردان جدید خود را با نام TrafficPTZ Ultimo معرفی کرد. این دوربین یکی از ابزارهای مفید برای نظارت بر ترافیک روزانه ، زیرساخت ها و بازارهای شلوغ می باشد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دوربین مداربسته سیستم پردازش تعبیه شده داخلی آن است که به برنامه های جانبی نظارتی مانند نرم افزارهای تجزیه و تحلیل تصاویر اجازه اجرا بر روی آن را می دهد.

این دوربین مداربسته تحت شبکه با یک طراحی قوی ارائه شده است که دارای ویژگی هایی مانند تاخیر زمانی کم ، بدون لق زدن ، لنز زوم بزرگ و نصب و راه اندازی آسان می باشد.

دوربین مداربسته TrafficPTZ Ultimo به صورت خودکار به اطلاعات فرستاده شده توسط سنسورهای کنار جاده مانند سیستم ترافیک هوشمند ، رادار ، سنسور صوتی و اطلاعات از طریق اینترنت هنگامی که به آن اجازه داده شود ، پاسخ می دهد.

هنگامی که سیستم هشدار به صدا در می آید این دوربین مدار بسته سریعا موقعیت خود را برای مشاهده وضعیت تغییر می دهد. بعد از ضبط تصاویر وضعیت به وجود آمده آن را با یک پیغام هشدار به مرکز کنترل ترافیک ارسال می نماید.

این فرآیند نظارت خودکار می تواند برای پاسخگویی به نیازهای مراکز ترافیک بسیار مناسب باشد. استفاده از این دوربین باعث می شود که نیاز به نظارت مسمتر اپراتور به تصاویر کاهش داده شود و باعث کاهش فشار کاری در ساعت های اوج ترافیک می شود.

سیستم نظارتی تشخیص خودکار حادثه

علاوه بر این با استفاده از نرم افزار کمکی تعبیه شده تشخیص حادثه خودکار در این دوربین مداربسته می توان حوادث را به صورت خودکار تشخیص داد. تکنولوژی به کار رفته در این دوربین به خوبی با سیستم تشخیص حادثه خودکار مبتنی بر رادار و صوت هماهنگ می باشد.

تکنولوژی هوش مصنوعی تعبیه شده در این دوربین آن را به یک دوربین مداربسته PTZ مناسب برای نظارت خودکار مانند یک ربات با سیستم تصویری تبدیل می کند.

دوربین مداربسته TrafficPTZ Ultimo شرکت Siqura برای کار نیاز به یک منبع تغذیه و اتصال شبکه می باشد که با پروتکل ONVIF سازگار می باشد.

از این دوربین می توانید در یک محدود دمایی گسترده مطابق با استاندارد NEMA TS2 ( از منفی ۳۵ درجه سانتیگراد تا مثبت ۷۵ درجه سانتیگراد ) استفاده نمایید و همچنین از استاندارد NTCIP 1205 برای اتصال به سیستم های ترافیک شهری پشتیبانی می کند.

با TrafficPTZ Ultimo می تواند اکثر کدک های تصویری مانند H.264، MJPEG، MPEG4 و MPEG2 را به طور موازی اجرا نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *