خانه / اخبار / سری جدید دستگاه دی وی آر Wisenet HD شرکت هانوها

سری جدید دستگاه دی وی آر Wisenet HD شرکت هانوها

دستگاه DVR هانوها

ارائه سری جدید دستگاه دی وی آر Wisenet HD Plus توسط شرکت هانوها تکوین

شرکت بین المللی هانوها تکوین (Hanwha Techwin) سری جدید دستگاه DVR خود که کامل کننده سری دوربین های مداربسته آنالوگ HD خود با نام Wisenet HD است را روانه بازار کرد.

این سری محصولات جدید خط تولید سیستم آنالوگ HD این شرکت را تکمیل می کند و با استفاده از آن هانوها به هدف خود برای تعریف یک استاندارد جدید در محصولات آنالوگ HD دست می یابد.

دستگاه DVR سری Wisenet HD+ شرکت Hanwha Techwin

سری جدید دستگاه های DVR ارائه شده این شرکت یعنی ۴ مدل SRD-1694/1685/894/494 قادر به انتقال تصاویر ۲ مگاپیکسلی با کیفیت ۱۰۸۰P تا مسافت ۵۰۰ متر توسط کابل کوآکسیال بدون تاخیر زمانی می باشند.

این سیستم مداربسته با کابل کواکسیال مورد استفاده در دوربین مداربسته آنالوگ سازگاری کامل دارد که این باعث کاهش هزینه های غیر صروری در جایگزینی سیستم مداربسته قدیمی با جدید می شود.

علاوه بر این در سیستم جدید با استفاده از رمزگزاری تصاویر ذخیره شده در دستگاه DVR و تعریف رمز عبور با استاندارد جدید برای دستگاه مشکلات مربوط به هک اطلاعات شخصی حل شده است و تصاویر شما در برابر دسترسی های غیر مجاز محافظت خواهد شد.

کارکردن با سری جدید دستگاه های دی وی آر Hanwha Techwin بسیار راحت و آسان می باشد. این دستگاه های DVR از جستجو حرکتی پشتیبانی می کنند که این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهند که با یک جستجو سریع از طریق انتخاب یک بخش از تصویر ، حرکت در آن بخش از صحنه جستجو شود.

در دستگاه های ۸ و ۱۶ کانال قابلیت های دستگاه از طریق پنل جلویی به آسانی در دسترس کاربر قرار می گیرد و می توان به راحتی هارد درایو را بر روی دستگاه نصب نمود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سری دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی Wisenet HD می توانید این مطلب را نیز مطالعه نمایید :

سری جدید دوربین مداربسته Wisenet HD هانوها تکوین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *