خانه / مقالات / مقالات دوربین مداربسته / اهمیت انتقال تصویر در سیستم نظارتی

اهمیت انتقال تصویر در سیستم نظارتی

نظارت از راه دور در سیستم نظارتی

اهمیت انتقال تصویر در سیستم نظارتی ( نظارت از راه دور بر روی سیستم مداربسته )

یکی از قابلیت های مهمی که با پیشرفت تکنولوژی به سیستم های نظارت تصویری جدید اضافه شده است ، قابلیت نظارت از راه دور بر روی دوربین مداربسته و سیستم نظارتی می باشد.

شما می توانید با استفاده از قدرت شبکه اینترنت ، تصاویر سیستم مداربسته خود را در هر زمان یا مکانی که به اینترنت دسترسی دارید بدون حضور در محل مشاهده نمایید.

با استفاده از قابلیت انتقال تصویر در سیستم نظارتی شما می توانید تصاویر دوربین مداربسته را با استفاده از کامپیوتر شخصی ، تبلت یا تلفن همراه که به شبکه اینترنت دسترسی دارد ، مشاهده نمایید.

نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته

نرم افزارهای مختلفی برای دو سیستم عامل اندروید و IOS برای مدیریت سیستم مداربسته از راه دور طراحی شده اند و هر کدام امکانات متنوعی را در اختیار کاربر قرار می دهند.

علاوه بر نرم افزارهای طراحی شده توسط برنامه نویسان و شرکت های مختلف ، شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی مانند Axis ، Milestone ، Vivotek و … نرم افزار اختصاصی خود را برای مدیریت سیستم نظارتی از راه دور طراحی و به مشتریان خود ارائه داده اند.

هر کدام از این برنامه ها دارای قابلیت ها و ویژگی های مخصوصی به خود می باشند اما از ویژگی های عمومی نرم افزارهای انتقال تصویر می توان به مشاهده و ضبط تصاویر از راه دور ريال مدیریت هشدارها اشاره نمود.

این برنامه ها به سیستم نظارتی انعطاف بیشتری در پاسخگویی به نیاز مدیران و مسئولین بخش امنیت مجموعه را می دهد و این امکان را در اختیار آنها قرار می دهد که در صورتی که در محل مورد نظر هم حاضر نباشند در هنگام بروز مشکل با دریافت هشدار سریعا از موضوع یا مشکل احتمالی با خبر شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتقال تصویر در سیستم نظارت تصویری می توانید این مقاله را نیز مطالعه نمایید : انتقال تصویر دوربین مداربسته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *