خانه / معرفی / معرفی برندها / دوربین مداربسته CYNIX

دوربین مداربسته CYNIX

دوربین مداربسته CYNIX

دوربین مداربسته CYNIX

شرکت i-vista در سال ۲۰۰۰ میلادی فعالیت خود را کشور کره جنوبی آغاز نمود و در اوایل سال ۲۰۰۴ میلادی نام خود را به CYNIX تغییر داد. این شرکت از تولید کنندگان دوربین مداربسته تحت شبکه و محصولات نظارتی در این کشور می باشد.

شرکت ساینیکس در سال ۲۰۰۵ میلادی با ثبت رسمی برند CYNIX محصولات خود را از این پس با این نام روانه بازار نمود. این شرکت در سال ۲۰۰۸ میلادی موفق به دریافت جایزه به خاطر صادرات بالا از دولت کره جنوبی شد.

محصولات شرکت CYNIX شامل طیف وسیعی از محصولات نظارتی می شود که از جمله این محصولات می توان به انواع دوربین مداربسته AHD ، دوربین مداربسته HD-SDI ، دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) ، ویدئو سرور ، دستگاه NVR ، دستگاه DVR ، نمایشگر سیستم مداربسته و تستر دوربین مداربسته اشاره کرد.

این شرکت با بهره گیری و ترکیب دانش انسانی و تکنولوژی های روز دنیا توانسته است محصولات با کیفیتی را در اختیار کاربران خود در کشورهای مختلف جهان قرار دهد و امنیت ، آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان خود فراهم کرده و آنها را در از بروز حوادث ناخواسته محافظت نماید.

شرکت ساینیکس همواره تلاش نموده محصولات خود را با توجه به نیازهای مشتریان تغییر و بهبود داده و انتظارات آنها را در حد امکان بر آورده نماید. محصولات این شرکت دارای استاندارهای مختلف بین المللی بوده و از کیفیت مورد قبولی برخوردار می باشند.

شرکت CYNIX محصولات نظارتی خود را به شرق آسیا ، خاورمیانه ، اروپا و آمریکای شمالی صادر می کند.

رنج قیمت محصولات نظارتی ساینیکس (CYNIX)

محصولات نظارتی این شرکت در رنج متوسط به بالا بازار می باشند. در صورتی که نیاز به یک سیستم نظارتی با کیفیت بالا می باشید و می خواهید بودجه متوسط به بالایی را برای سیستم نظارتی خود اختصاص دهید ، محصولات نظارتی این شرکت می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.

با توجه به اهمیت کیفیت دوربین مداربسته در پایداری و کارایی سیستم نظارتی در هنگام خرید محصولات نظارتی حتما به این مورد توجه داشته باشید. در هنگام خرید این محصولات تا آنجایی که می توانید از محصولات و دوربین های بدون نام و نشان استفاده نکرده تا در آینده هزینه های نگهداری و تعمیر بالا به شما تحمیل نشود.

دوربین مداربسته CYNIX ساخت چه کشوری می باشد ؟

دفتر مرکزی این شرکت در کشور کره جنوبی قرار دارد. محصولات نظارتی این شرکت به صورت محدود در بازار ایران قابل تهیه می باشد.

به دلیل وجود محصولات تقلبی و بدون پشتیبانی در بازار پیشنهاد می شود این محصولات را از مراکز معتبر فروشنده تجهیزات نظارتی تهیه نمایید تا در آینده برای پشتیبانی محصولات دچار مشکل نشوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *