خانه / اخبار / رونمایی از سری IQeye 9 دوربین مداربسته Vicon

رونمایی از سری IQeye 9 دوربین مداربسته Vicon

دوربین مداربسته IQeye 9

رونمایی از سری IQeye 9 دوربین مداربسته Vicon

شرکت Vicon یکی از مورد اعتمادترین طراحان و تولید کنندگان سیستم های نظارتی و دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) از رونمایی از سری IQeye 9 دوربین های مداربسته خود در این تابستان خبر داد و برای قبول پیش سفارش این دوربین ها اعلام آمادگی نمود.

آخرین دوربین های مداربسته این شرکت پوشش گسترده صحنه ، قابلیت تشخیص بسیار دقیق اشیا را با افزایش کیفیت و رزولوشن تصویر به کاربران ارائه می دهد. سری جدید IQeye 9 با قابلیت پردازش تصویر قوی تر امکان پردازش و تجزیه و تحلیل تصاویر را با نرم افزارهای نظارتی افزایش می دهد.

ویژگی های قدرتمند : این دوربین مداربسته ماژولار قابلیت دید در شب موثر و همچنین قابلیت نصب یک لنز موتوردار وریفوکال یا لنز هایی با پایه CS را برای انعطاف پذیری بیشتر در اختیار کاربر قرار می دهد.

افزایش قدرت پردازش تصویر : علاوه بر قابلیت ذخیره سازی تصاویر در دوربین و قابلیت دید در شب قوی ، این دوربین مداربسته با رزولوشن حداکثر ۵ مگاپیکسل و فشرده سازی H.264 تصاویر با کیفیت مگاپیکسلی را به کاربران ارائه می دهند. با فناوری فشرده سازی اختصاصی IQzip یا فشرده سازی پهنای باند امکان ذخیره سازی بیشتر تصاویر فراهم می شود.

مبتنی بر استاندارد ها : این دوربین های مداربسته با قابلیت پشتیبانی از پروتکل های ONVIF و PSIA با انواع دستگاه NVR و نرم افزارهای نظارتی (VMS) کاملا سازگار می باشد.

طراحی زیبا : این دوربین مداربسته با قابلیت حذف و اضافه کردن کلاه جلو و عقب امکان پنهان کردن لنز و کابل متصل به اتصال دهنده را برای انعطاف پذیری بیشتر در ظاهر دوربین فراهم می کند.

سیستم تجزیه و تحلیل تعبیه شده شرکت Vicon : سری IQeye 9 این شرکت به نرم افزار رایگان تجزیه و تحلیل داخلی مبتنی بر لبه که با نرم افزار نظارتی (VMS) به نام ViconNet یکپارچه است ، مجهز می باشد که قابلیت به صدا در آوردن سیستم هشدار را بدون سرور تجزیه و تحلیل فراهم می کند.

برت مک گوآن مدیر بازاریابی و فروش شرکت وایکن می گوید : ما در دوربین های مداربسته این سری از بسیاری از تکنولوژی های نظارتی برای ارائه تصاویر با کیفیت فوق العاده و همچنین مصرف پهنای باند کمتر با فناوری فشرده سازی اختصاصی خود IQzip استفاده کردیم. این دوربین های مداربسته دقت و بهره وری و امنیت را در سیستم نظارتی با ویژگی تجزیه و تحلیل تعبیه شده درونی افزایش داده است.

به زودی منتظر ارائه سری IQeye 9 دوربین مداربسته Vicon در بازار باشید. این شرکت پذیرش درخواست پیش خرید این محصولات را آغاز کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *