خانه / اخبار / دوربین مداربسته چشم ماهی جدید شرکت IndigoVision

دوربین مداربسته چشم ماهی جدید شرکت IndigoVision

دوربین مداربسته چشم ماهی IndigoVision

دوربین مداربسته چشم ماهی جدید شرکت IndigoVision

شرکت ایندیگو ویژن دوربین مداربسته FishEye جدید خود را به بازار ارائه کرد. این دوربین مداربسته از سری BX Range این شرکت می باشد و قابلیت نظارت تصویری ۳۶۰ درجه را با یک دوربین ثابت برای مشتریان خود فراهم می کند.

هنگام طراحی و پیاده سازی یک سیستم نظارتی برای اماکنی مانند فروشگاه های خرده فروشی ، انبار ، دفاتر و لابی استفاده از چند دوربین مداربسته برای داشتن پوشش و زاویه دید مناسب ضروری می باشد. این رویکرد باعث افزایش دوربین های مداربسته مورد نیاز و در نتیجه افزایش هزینه ها می شود.

با دوربین های چشم ماهی شرکت IndigoVision شما می توانید با استفاده از یک دوربین به جای استفاده از چند دوربین مداربسته به همان پوشش مناسب با کیفیت بالا دست پیدا کنید. با استفاده از قابلیت dewarping دوربین های مداربسته IndigoVision دیگر نیاز به نرم افزار نظارتی جداگانه و قدرت پردازشی بالا برای پردازش تصاویر این دوربین مداربسته مانند دوربین های مداربسته قدیمی FishEye برای تبدیل تصاویر به تصاویر قابل درک برای چشم انسان نمی باشد.

دوربینهای مداربسته ۳۶۰ درجه چشم ماهی برای نصب در سقف مناسب می باشند. این دوربین مداربسته ۴ دوربین مجازی با قابلیت دید در شب را در اختیار ما قرار می دهد و استاندارد IP67 و IK10 آن محافظت دوربین را در مقابل عوامل خارجی تهدید کننده افزایش می دهد. به لطف میکروفن داخلی این دوربین علاوه بر داشتن تصویر و نظارت تصویری بر محل نصب شده می توان صدای محیط را نیز در اختیار داشت. سیستم تجزیه و تحلیل داخلی آن هم باعث هوشمند شدن این دوربین شده است.

دوربین مداربسته چشم ماهی ایندیگو ویژن همه چیز را می بیند و می شنود و این اطمینان را به شما می دهد که همه چیز در امن و امان است. از این دوربین می توان به عنوان یک نگهبان ثابت در فروشگاه ، مدرسه ، بیمارستان یا دفتر خود استفاده نمود.

ایمنی بیشتر با سری BX Range دوربین مداربسته ایندیگو ویژن

مانند تمامی دوربین های مداربسته سری BX Range این شرکت ابعاد مختلفی از امنیت را با نرم افزار مدیریت ویدئو Control Center این شرکت در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری یکپارچه استفاده از این سری را برای شما هرچه بیشتر آسان می سازد. سیستم تجزیه و تحلیل پیشرفته ویدئو امکان جستجو و پیدا کردن شواهد را در چند ثانیه فراهم می کند و دیگر نیاز نیست ساعت ها برای پیدا کردن شواهد زمان صرف کنید.

علاوه بر نصب آسان و کاربری ساده ، نرم افزار نظارتی Control Center امکان نظارت از ۱ تا ۱۰۰۰۰ دوربین مداربسته را به همراه صدا در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد که همه چیز را ببینید ، بشنوید و پیگیری کنید.

مشخصات فنی دوربین مداربسته چشم ماهی IndigoVision

  • کیفیت تصویر ۱۲ مگاپیکسل ۱۵ فریم در ثانیه / ۶ مگاپیکسل ۳۰ فریم در ثانیه
  • زاویه دید ۱۸۰ یا ۳۶۰ درجه
  • فیلتر IR
  • ۴ محدوده امنیتی مجزا
  • استاندارد IP67 و IK10
  • تامین برق به صورت POE یا منبع تغذیه ۱۲ ولت
  • میکروفن داخلی – صدا G.711
  • تجزیه و تحلیل ویدئو ، سیستم تشخیص حرکت
  • دید در شب تا ۱۰ متر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *