خانه / اخبار / معرفی سیستم نظارتی جدید ۴k شرکت Swann

معرفی سیستم نظارتی جدید ۴k شرکت Swann

دوربین مداربسته Swann

معرفی سیستم نظارتی جدید ۴k شرکت Swann

شرکت Swann سیستم نظارتی جدید خود را با کیفیت ۴k معرفی نمود. این پکیج شامل ۴ دوربین مداربسته ۴k با رزولوشن ۸ مگاپیکسل با فیلتر IR Cut برای ارائه تصاویری با جزئیات بیشتر تا فاصله ۳۰ متر در شب می باشد. استاندارد ضد آب IP66 دوربین های مداربسته این پکیج آنها را برای استفاده در محیط های خارجی و داخلی ایده آل می سازد. استفاده از پورت USB یا LAN موجود در دستگاه امکان انتقال تصاویر را در مواقع لزوم آسانتر می کند. استفاده از سیستم نظارتی ۴k شرکت Swann برد سیستم نظارتی ما را نسبت به سیستم های قدیمی ۴۰ درصد بهبود می بخشد.

نرم افزارهای رایگان نظارتی برای انتقال تصویر و اتصال P2P به سیستم

این سیستم نظارتی امکان مشاهده و انتقال تصاویر دوربین مداربسته را بر روی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و IOS را با استفاده از نرم افزار نظارتی رایگان SwannView Plus فراهم می کند. علاوه بر آن امکان مشاهده تصاویر توسط نمایشگرها با استفاده از پورت HDMI و VGA دستگاه نیز فراهم می باشد. همچنین امکان اتصال کاربران به صورت P2P به دستگاه توسط نرم افزار SwannLink امکان پذیر می باشد.

دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته ۸ کانال

سیستم ضبط تصاویر موجود در این پکیج نظارتی امکان ضبط تصاویر دوربین مداربسته را با استاندارد فشرده سازی H.264 بر روی دیسک سخت و پخش و بازبینی آن را در آینده دارا می باشد. دستگاه ضبط تصاویر از نوع ۸ کانال بوده و امکان اضافه کردن ۴ دوربین دیگر را در صورت لزوم دارا می باشد.

نصب و راه اندازی آسان و کاربرپسند

نصب این سیستم نظارتی بسیار آسان و کاربرپسند بوده و تمامی لوازم مورد نیاز برای نصب مانند پیچ ، رولپلاک ، آداپتور برق ، موس ، کابل TVI ، برچسب نشان دهنده وجود سیستم نظارتی در محل ، و راهنمای سریع راه اندازی در پک آن موجود می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *