خانه / اخبار / رشد ۴۶٫۹ درصدی درآمد دوربین مداربسته Hikvision

رشد ۴۶٫۹ درصدی درآمد دوربین مداربسته Hikvision

درآمد دوربین مداربسته Hikvision

رشد ۴۶٫۹ درصدی درآمد شرکت دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی Hikvision

شرکت هایک ویژن به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری در دنیا شناخته می شود. این شرکت در سال ۲۰۱۵ میلادی درامد ۳٫۹ میلیازد دلاری را تجربه کرد که نسبت به سال قبل با رشد ۴۶٫۹ درصدی همراه بود. این شرکت با رشد سریع خود توانست رتبه خود را نسبت به سال قبل میلادی ۱ پله ارتقا داده و به عنوان دومین تولید کننده بزرگ دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی – حفاظتی انتخاب شود.

عوامل رشد شرکت Hikvision در سال های اخیر از زبان معاون این شرکت

سینتیا او معاون این شرکت درباره عوامل موفقیت شرکت هایک ویژن در سال های اخیر و رشد درآمد این شرکت اینگونه می گوید : صنعت امنیت به طور مداوم در حال توسعه و رشد می باشد. یکی از عوامل رشد هایک ویژن به عنوان یکی از شرکت های برتر نظارتی سرمایه گذاری این شرکت در بخش تحقیق و توسعه (R&D) به عنوان یک بخش حیاتی شرکت می باشد. سالانه هایک ویژن ۷ تا ۸ درصد از درآمد حاصل از فروش خود را به بخش R&D خود اختصاص می دهد. نوآوری محصولات و سیستم جامع توسعه محصول یکی از عوامل مهم رشد Hikvision در سال های اخیر می باشد.

شرکت ما دارای شبکه ارتباطی در حال گسترش محلی و بین المللی می باشد ، که به ما این امکان را می دهد که همیشه با بازار تجهیزات نظارتی در کشورهای مختلف در تماس بوده و تصمیمات خود را با استفاده از نیازهای بازار و مشتریان خود بگیریم و به ما امکان تهیه برنامه ها و راه حل های نظارتی ویژه برای صنایع مختلف را می دهد. در سال ۲۰۱۶ میلادی شرکت هایک ویژن قصد دارد با ادامه توسعه مشارکت های خود ، توسعه کسب و کار و نوآوری در محصولات خود به این روند رو به رشد ادامه دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت تولید کننده دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی هایک ویژن می توانید به صفحه معرفی برند دوربین مداربسته Hikvision مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *