خانه / اخبار / عرضه دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه پاناروما Geutebruck

عرضه دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه پاناروما Geutebruck

دوربین مداربسته 360 درجه پاناروما Geutebruck

عرضه دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه پاناروما توسط شرکت Geutebruck

داشتن یک تصویر واضح پاناروما برای استفاده در اماکن خارجی با استفاده از دوربین مداربسته G-Cam EHC 3285 شرکت Geutebruck فراهم شد. این شرکت دوربین مداربسته جدید خود را که دارای استاندارد IK10 می باشد را به بازار روانه کرد ، این دوربین نسبت به عوامل تهدید کننده خارجی و صدمات فیزیکی مقاومت بالایی دارد.

قابلیت De warping و Pan-Tilt دوربین مداربسته پاناروما Geutebruck

قابلیت dewarping قدرتمند این دوربین ، تصاویر ۳۶۰ درجه را به تصاویر پاناروما تبدیل می کند و کاربر یک تصویر صاف و واضح در حرکت مانند عکس های ضبط شده را مشاهده می کند.

تصاویر ۳۶۰ درجه در این دوربین می توانند به ۴ بخش (عکس) صاف مجزا تبدیل شوند. قابلیت dewarping نه تنها باعث می شود ارزیابی و بازبینی تصاویر راحت تر شود ، سرعت و دقت بازیابی آنها را نیز افزایش می دهد. قابلیت pan-tilt این دوربین راحتی اپراتور در استفاده از این دوربینها را افزایش می دهد.

ایده آل برای نظارت تصویری بر اماکن خارجی

کیفیت ۶ مگاپیکسلی این دوربین مداربسته به همراه بهره مندی از استانداردهای IP66 و IK10 استفاده از آن را برای سیستم نظارتی در محیط های خارجی ایده آل می سازد. این دوربینهای مداربسته برای کار در شرایط آب و هوایی با دمای منفی ۱۰ درجه سانتیگراد تا ۵۰ درجه ساتیگراد ساخته شده اند. قابلیت دید در شب این دوربین ها امکان استفاده آنها در ساعت های مختلف روز را فراهم می کند.

هماهنگی بالا و انعطاف بالا در نصب

مانند دیگر مدل های دوربینهای مداربسته Geutebruck این دوربینها با تجهیزات ضبط کننده این شرکت کاملا یکپارچه و هماهنگ می باشند و تصاویری با نرخ فریم ۲۵ فریم در ثانیه را با استفاده از استاندارد فشرده سازی H.264 به کاربر ارائه می دهند. این دوربین ها مجهز به حسگر تصویر CMOS می باشند و تصاویری با کیفیت بالا با اسکن پیشرفته را به کاربر ارائه می دهند. این دوربینها دارای قابلیت تامین برق به صورت POE می باشند که باعث راحتی نصب آنها در هنگام پیاده سازی سیستم نظارتی می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت تولید کننده این دوربین مداربسته می توانید به صفحه مربوط به برند Geutebruck مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *