خانه / اخبار / دوربین مداربسته PTZ جدید IndigoVision

دوربین مداربسته PTZ جدید IndigoVision

دوربین مداربسته PTZ جدید IndigoVision

دوربین مداربسته PTZ جدید IndigoVision با دید در شب تطبیقی

شرکت ایندیگو ویژن سری جدید دوربین مداربسته PTZ خود را با فناوری دید در شب تطبیقی را راه اندازی نمود. دوربین های مداربسته این سری قابلیت تطابق میزان نور دید در شب IR با میزان زوم انجام شده دوربین مداربسته را دارند

هنگام استفاده از ال ای دی مادون قرمز ، فرآیند شناسایی برای سوژه های خیلی نزدیک یا خیلی دور از دوربین مشکل می باشد. دید در شب استاندارد در یک چنین مواقعی با مشکل مواجه می شود و فرآیند تشخیص جزئیات را در این موقعیت ها برای ما سخت می سازد.

با استفاده از فناوری دید در شب IR تطبیقی ، سطح روشنایی ال ای دی های دید در شب با میزان زوم دوربین کالیبره و تنظیم می شود. اگر دوربین زوم کند سطح روشنایی ال ای دی های IR افزایش پیدا می کند و این مقدار بر اساس میزان زوم انجام شده تنظیم می شود. با استفاده از این فناوری ما به تصاویر با کیفیت بالاتر دست پیدا می کنیم و کار تشخیص جزئیات برای اپراتور آسانتر می شود.

دوربین مداربسته HD Adaptive IR PTZ – BX Range

دوربین مداربسته چرخان Indigovision قابلیت ارائه دید در شب کالیبره تا ۲۰۰ متر و ارائه تصاویر با کیفیت بالا HD با ۶۰ فریم در ثانیه را دارند و برای مکانهایی با حرک سریع جزئیات تصویر مانند کنترل ترافیک یا اماکن شهری یا مکانهایی با نور کم بسیار مناسب می باشند. این دوربینهای مداربسته با سیستم تجزیه و تحلیل هوشمند و ردیابی خودکار ارائه می شوند.

این دوربین مداربسته با قابلیت زوم اپتیکال ۳۰ برابر ، با WDR قدرتمند ۱۲۰ دسی بل ، ضد مه ، استاندارد IP 67 و ضد ضربه IK10 ، تثبیت کننده الکترونیکی تصاویر و قابلیت های متعدد دیگر به بازار تجهیزات نظارتی ارائه می شود و قابلیت ارائه تصاویر با کیفیت ۷۲۰P به صورت ۶۰ فریم در ثانیه یا ۱۰۸۰P به صورت ۳۰ فریم در ثانیه را دارند.

ایمنی بیشتر با استفاده از نرم افزار نظارتی IndigoVision Control Center

مانند همه دوربین های سری BX range ایندیگو ویژن ، سری جدید دوربین های PTZ این شرکت با دید در شب تطبیقی ابعاد مختلیفی از ایمنی و نظارت تصویری را با استفاده از نرم افزار نظارتی Control Center ساخت این شرکت برای شما فراهم می کند. رابط کاربری یکپارچه مدیری ویدئو را بیشتر از همیشه برای کاربران ساده می سازد و امکانات خوبی را برای آنها فراهم نموده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت سازنده این دوربین می توانید به صفحه مربوط به برند IndigoVision مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *